PURCHASING SPECIALIST

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Komunikujete anglickým jazykem, máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete je dále rozvíjet v silné nadnárodní společnosti? Zaujala Vás pozice PURCHASING SPECIALIST v Plzni? Potom je tato pozice právě pro Vás! Prestižní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: PURCHASING SPECIALIST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení jednání s dodavateli – vyjednávání obchodních podmínek, cen a termínů
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vedení samostatných výběrových řízení
  • optimalizace nákupních nákladů
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • praxi v nákupu nebo na podobné pozici velkou výhodou
  • dobrou znalost práce s MS Excel, výhodou je znalost SAP
  • technické myšlení, analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí silné společnosti
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusového systému
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost se účastnit firemních akcí

  • lokalita pracoviště: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.