TECHNIK PROCESNÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Orientujete se v metodách řízení kvality a jste samostatný člověk s aktivním přístupem? Láká Vás práce na pozici TECHNIK PROCESNÍ KVALITY v mezinárodní strojírenské společnosti na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis! Nadnárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK PROCESNÍ KVALITY (26-33.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce při řešení procesních chyb ve výrobě
  • Podílení se na určení kořenových příčin reklamovaných dílů
  • Účast na interních auditech, navrhování zlepšení
  • Navrhování a realizace nápravných opatření
  • Provádění analýz, odhalování příčin neshod
  • Správa dokumentace související s kvalitou
  • Proškolování pracovníků ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti kvality, základní znalost nástrojů kvality
  • Výhodou je alespoň mírně pokročilá úroveň angličtiny - ne však podmínkou
  • Schopnost proškolovat pracovníky ve výrobě
  • Samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Individuální přístup, příjemný kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod