JAVA PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká Vás si svůj kód otestovat rovnou na výsledném produktu? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Vývoj softwaru pro dopravní kontrolery a možnost práce s konečným produktem
  • Návrh a budoucí určování vyvíjeného softwaru v rámci R&D centra
  • Občasné cestování do Německa v rámci školení
  • Komunikace s kolegy z Německa v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost s programovacím jazykem JAVA
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu občasného cestování a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Spolupráce na mezinárodním projektu
  • Smysluplná práce bez zbytečné administrativy
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Propracovaný benefitní systém
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.