Programátor C, C++ MIN. 1 ROK PRAXE (42-48.000 Kč)

42000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte praxi jako programátor C,C++? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového člena IT týmu na pozici: Programátor C, C++ MIN. 1 ROK PRAXE (42-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj a inovace softwaru v jazyce C, C++
  • Testování vyvíjeného software
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s techniky a vývojovými konstruktéry
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Znalost jazyka C, C++
  • Praxe na podobné pozici minimálně 1 rok
  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo elektro
  • Komunikativní angličtina mírně pokročilé úrovni
  • Výhodou je orientace v cloudových aplikacích

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • HomeOffice 2-3 dny v týdnu
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování penzijko
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Kopřivnice