TECHNOLOG – OKRES HRADEC KRÁLOVÉ

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s určováním technologických postupů pro výrobu ve strojírenské společnosti? Orientujete se ve strojírenských normách, technických výkresech a programu AutoCAD/Inventor? Jste aktivní, samostatná osobnost s chutí něco tvořit? Chcete spojit svoji kariéru se sympatickou mezinárodní společností? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG.

Pracovní náplň

  • Optimalizace výrobních postupů
  • Zavádění nových technologií a technologických postupů
  • Spolupráce při hledání optimálního technologického řešení
  • Specifikace množství a druhu materiálu pro výrobu
  • Spolupráce při tvorbě cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Základní znalost německého jazyka
  • Zkušenosti s optimalizací výrobních technologií
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Proaktivitu a technické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové