PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rádi byste pracovali v moderním prostředí ordinace v centru Prahy? Zaměřujete se na všeobecné praktické lékařství a hledáte novou pracovní příležitost? Ano? Tak na nic nečekejte a přihlaste se na pozici PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ, je pro Vás ta pravá! PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ (50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • ošetřování pacientů v ordinaci
  • k dispozici bude mít zdravotní sestru
  • zadávání provedených výkonu do interního systému

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání na lékařské fakultě
  • atestaci ze všeobecného praktického lékařství
  • příjemný a vstřícný přístup k pacientům

Co nabízíme?

  • ordinaci v centru Prahy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • místo výkonu práce: Praha