LÉKAŘ - INTERNISTA (80-130.000 Kč)

80000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou pracovní výzvu? Nevadí Vám občasné služby? Máte dokončenou specializací nebo jste před dokončením specializace? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: LÉKAŘ - INTERNISTA (80-130.000 Kč)

Pracovní náplň

  • diagnostika, léčba a prevence
  • konziliární činnost v rámci lůžkové části
  • komunikace s pacienty a napříč nemocnicí

Co požadujeme?

  • atestace L3 (eventuelně L2)
  • časová flexibilita
  • vstřícný přístup a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nemocnice
  • 28 dní placeného volna
  • dotované stravování
  • vzdělávání

    Místo výkonu práce: Praha
    Nástup možný ihned