VÝVOJÁŘ C++

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce C++ a OS Linux pro Vás není španělskou vesnicí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a zahraniční cesty po Evropě jsou pro Vás příjemným benefitem? Pak hledáme právě Vás! VÝVOJÁŘ C++

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba SW v jazyce C++
  • Analýza a návrh SW řešení
  • Agilní metodika vývoje
  • Zahraniční cesty v rámci Evropy
  • Komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem v jazyce C++
  • Znalost OS Linux na administrátorské úrovni
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost tvořit automatizované testy
  • Spolehlivost, preciznost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci na živnostenský list
  • Proplacené přesčasy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Až 8 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy, workshopy
  • Zajímavé finanční ohodnocení