R&D Frontend Developer

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

Zajímáš se o nejnovější technologie a produkty? Baví tě řešit věci, které „nevygůglíš“? Jsi týmový hráč, ale zároveň se nebojíš samostatné práce? Pokud jsou odpovědi na otázky ano, pošli mi své CV!

Pracovní náplň

    Vývoj webových aplikací
    Prototypování
    Tvorba potřebné dokumentace
    Samostatné rozvržení a plnění práce
    Spolupráce a komunikace napříč R&D týmy

Co požadujeme?

    Komerční zkušenost s vývojem frontendu
    Zkušenost s HTML5 a CSS3
    Znalost práce s JavascriptemZkušenost nebo zájem o frameworky Angular a React
    Znalost SharePointu nebo Microsoft Dynamics 365 velkou výhodou

Co nabízíme?

    5 týdnů dovolené
    Stravenky
    Notebook a mobilní telefon
    Vzdělávání dle vlastního výběru
    Relax a game room
    Práce s nejnovějšími technologiemi

    Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.