OBCHODNÍK PRO VÝZNAMNÉ ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s vyhledáváním nových zákazníků? Jste komunikativní typ a máte dobré vyjednávací schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici OBCHODNÍK PRO VÝZNAMNÉ ZÁKAZNÍKY (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků a vyjednávání s nimi
  • vytváření prodejního plánu a jeho naplňování
  • posilování a udržování dobrého jména společnosti mezi zákazníky
  • cestování v rámci jižní Moravy, práce v kanceláři i v terénu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obchodní pozici
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • prostor pro uplatnění osobního potenciálu
  • motivující finanční ohodnocení závislé na vašich výsledcích
  • 26 dnů dovolené
  • automobil, mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • místo výkonu práce: Brno, jižní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.