MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste zkušená mzdová účetní a máte praxi z výrobní společnosti? Vedla jste v minulosti i personální agendu? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu: MZDOVOU ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • vedení mezd pro ccca 400-500 zaměstnanců
  • komunikace se státní správou - zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP
  • Personální agenda - pracovní smlouvy, nástupy, výstupy, zápočtové listy
  • Práce s docházkovým systémem
  • Evidence a kontrola práce neschopných

Co požadujeme?

  • Praxi s počítáním mezd, ideálně ve výrobní společnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office a Excel- kontingenční tabulky
  • Pečlivost, ochota komunikovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • 2xročně prémie v závislosti na výsledku společnosti
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Progresivní růst mezd

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.