HLAVNÍ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ AJ NEBO NJ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule anglicky nebo německy? Toužíte po stabilní firmě, která má tradici a koncepci? Pak jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v okrese Louny, hledá do svých řad novou posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví
  • Znalost problematiky účtování majetku
  • Účtování komplikovanějších účetních případů
  • Příprava podkladů pro audit

Co požadujeme?

  • VŠ (SŠ) vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici (ideálně výrobní firma)
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – PODMÍNKA
  • Znalost práce na PC – Excel, SAP

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • příspěvek na dopravu, stravenky a občerstvení na pracovišti
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce Žatecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.