VEDOUCÍ VÝROBY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením výroby v automobilovém průmyslu? Hovoříte anglicky a hledáte novou profesní výzvu? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍ VÝROBY V AUTOMOTIVE v prosperující výrobní společnosti v lokalitě Brno-venkov? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY - AUTOMOTIVE (50-70.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení výroby, rozdělování a organizace práce
  • kontrola plnění výrobního plánu a dodržování procesů
  • zavádění nových produktů do výroby
  • zajištění optimalizace a efektivity výroby
  • navrhování a realizace zlepšení, navrhování investic
  • vedení, hodnocení a motivace pracovníků
  • pravidelná komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na vedoucí pozici ve výrobě
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • schopnost vést a motivovat podřízené
  • samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Brno – venkov (jih)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.