OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČR/SR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste zkušeným obchodníkem? Hovoříte anglicky nebo německy? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Strojírenská společnost právě rozšiřuje své obchodní aktivity na území České a Slovenské republiky a hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČR/SR (40-60000,- Kč)

Pracovní náplň

  • prodej technického produktu (měřící přístroje)
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků i péče o stávající zákazníky
  • vedení obchodních jednání, budování a podpora obchodních vztahů
  • sledování aktuálních trendů na trhu a aktivit konkurence
  • vedení obchodní agendy (nabídky, poptávky, kontrakty), práce s interní databází
  • účast na veletrzích
  • reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
  • pokročilou znalost anglického NEBO německého jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektrotechnika)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost a ochotu cestovat
  • zaslání životopisu v češtině a angličtině/němčině

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • samostatnou práci
  • důkladné produktové zaškolení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • automobil k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.