ÚČETNÍ s AJ – MZDOVÁ AGENDA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost sídlící v Brně hledá kandidáta/-ku na pozici: ÚČETNÍ s AJ – MZDOVÁ AGENDA (25 - 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování mezd
  • příprava podkladů pro roční zúčtování daně
  • evidence dokladů, faktur
  • zpracování pravidelných a ročních závěrek
  • komunikace s orgány státní správy
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici mzdové účetní ideálně z prostředí mezinárodní společnosti
  • znalost legislativy mzdové agendy
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office, SW Pamica - výhodou
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • příspěvek na dovolenou a další zaměstnanecké benefity
  • slevy na produkty společnosti
  • stravenky
  • nástup: možný ihned
  • místo pracoviště: Brno