SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vzdělání technického nebo ekonomického směru a zkušenosti v oblasti plánování výroby? Ovládáte Excel na pokročilé úrovni a jste analyticky myslící člověk se zodpovědným přístupem? Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás práce na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY v severní části Jihomoravského kraje? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby, kontrola plnění plánu
  • sledování aktuálních stavů, zajištění optimálních zásob
  • kapacitní plánování, zajištění logistických procesů
  • pravidelná práce v Excelu a interním systému
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Co požadujeme?

  • technické/ekonomické SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost práce v Excel na pokročilé úrovni
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • analytické myšlení, komunikativnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje