TECHNIK BOZP A PO – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte práci ve firmě, kde jsou nejdůležitější vztahy? Víte, co znamená BOPZ a PO? Rádi se vzděláváte a předáváte své znalosti a postřehy dál? Mluvíte anglicky a chcete jazyk nadále aktivně využívat? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Havlíčkův Brod, hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNIK BOZP A PO – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • Práce s předpisy
  • Aktualizace dokumentace
  • Školení zaměstnanců
  • Zodpovědnost za šetření příčin pracovních úrazů
  • Analýza a hodnocení rizik

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VOŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici – min. 1 rok ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Společenskou povahu, komunikativnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Finanční bonusy a prémie – 13. mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod