INŽENÝR KVALITY S AJ

Máte zkušenosti se zajišťováním kvality a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Hledáte práci, kde se budete moci realizovat a dále rozvíjet? Rádi byste pracovali na pozici INŽENÝR KVALITY s AJ v Brně? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY s AJ

Pracovní náplň

  • Zajišťování interních auditů
  • Podpora vstupní a výstupní kontroly
  • Vzorkování a provádění příslušných měření
  • Řešení reklamací a kvalitativních problémů
  • Tvorba a aktualizace dokumentů
  • Komunikace se zákazníkem a s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na podobné pozici podmínkou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praktickou znalost nástrojů kvality
  • Spolehlivost, schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.