SPECIALISTA CNC

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci a chcete svěřit svou kariéru do rukou mezinárodní společnosti? Pak čtěte dále, možná hledáme právě Vás! MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI: SPECIALISTA CNC

Pracovní náplň

  • Obsluha a programování CNC strojů (5 osá/3 osá frézka, stroje značky Fanuc)
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Práce s měřidly a 3D scanerem
  • Komunikace s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky - PODMÍNKOU
  • Angličtina - výhodou
  • Znalosti v oblasti programování CNC strojů (Fanuc výhodou)

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Přístup k moderním techologiím
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Firemní akce a školení
  • Možnost práce na dvě směny (ranní/odpolední)

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.