OPERÁTOR CNC - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30 - 35.000 Kč)

30000 - 35000 Kč

Chcete pracovat pro stabilní firmu? Máte praxi na podobné pozici nebo středoškolské vzdělání s technickým zaměřením? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici. Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: OPERÁTOR CNC - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC strojů
  • Práce dle technické dokumentace
  • Práce s měřidly
  • Seřizování CNC frézky

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v technickém oboru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Pracovní nasazení a chuť se v daném oboru zlepšovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Třísměnný provoz
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Místo pracoviště: okres Třebíčsko