KONSTRUKTÉR 3D - ELEKTRO BŘECLAVSKO (30 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste člověk, kterého baví elektro konstrukce? Orientujete se v 3D konstrukčních programech? Domluvíte se alespoň trochu anglicky? Pokud ANO, tak čtěte dál, tato pracovní pozice může být pro Vás ta pravá! Úspěšná strojírenská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: KONSTRUKTÉR 3D - ELEKTRO BŘECLAVSKO (30 - 40.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Konstruování ve 2D a 3D programech
  • Spolupráce se zákazníky
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Zpracování návrhů technických řešení

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 velkou výhodou
  • Umění konstruovat ve 2D a 3D
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování ve společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Relokační příspěvek

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko