STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jste absolventem střední či vysoké školy?? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete jazyk dále rozvíjet? Máte zkušenosti se strategickým nákupem z výrobní společnosti? Pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme! Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu nově otevírá pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za strategický nákup pro výrobní závod
  • vyhledávání nových zdrojů a dodavatelů materiálu
  • spolupráce s oddělením výroby
  • uzavírání smluv a objednávek s dodavateli

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti se strategickým nákupem
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • ochotu zahraničních služebních cest
  • výborné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • podporu při relokaci
  • místo výkonu práce: okres Trutnov