TECHNOLOG ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte zkušenosti v oblasti malosériové strojírenské výroby? Orientujete se ve výrobě z oceli, technické dokumentaci, v plánování nových projektů a technologických postupech? Jste organizačně schopná, samostatná osobnost a chcete spojit svojí další kariéru se stabilní mezinárodní společností? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG ZAKÁZKOVÉ VÝROBY.

Pracovní náplň

  • Navrhovaní technologických postupů
  • Zavádění nových projektů v oblasti moderních technologií
  • Kontrola pracovních postupů
  • Navrhování nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi v oblasti stanovování technologických postupů
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je na Vysočině

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.