TECHNOLOG (AŽ 55.000, - KČ + BENEFITY)

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Díky novému nárůstu naší výroby hledáme schopného technologa anebo absolventa se zápalem! Pokud máš technické vzdělání a ideálně praxi v oboru, tak nám zašli životopis!

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů výroby, jejich kontrola, stanovení optimálních parametrů pro výrobu
  • Administrace technické dokumentace
  • Testovací provoz zařízení a jejich validace
  • Rozjezd výroby na montážních linkách
  • Snaha o zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ technického směru
  • MS Office balíček uživatelsky
  • Samostatnost a pečlivost
  • Ochotu se učit novým věcem
  • Angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba s možností občasného HO
  • 26 dní volna
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Podpora při relokaci
  • Čisté a přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na pojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Cafeterie
  • Hlídaní dětí, preventivní lékařská péče, akce pro rodiny s dětmi
  • Místo výkonu práce Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.