SERVISNÍ TECHNIK TZB

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Vyznáte se v elektru? Máte zkušenosti se servisem? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost působící v energetice hledá kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK TZB (25-30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Servisní činnost v oblasti TZB
  • Zapojování měřící a regulační techniky
  • Správa technické dokumentace
  • Zajišťování náhradních dílů a součástek

Co požadujeme?

  • OÚ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Praxi se servisem TZB zařízení - výhodou
  • Znalost technických norem a předpis
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti
  • Místo výkonu: Praha a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.