TECHNIK - ELEKTRO (AŽ 60.000 + BONUS)

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený a pečlivý člověk? Máte praxi jako autoelektrikář nebo jste tento oboru vystudoval/a? Hledáte práci na jednu směnu bez víkendů a nebojíte se nových výzev? Pak jste to Vy, koho hledáme! Společnost s dlouholetou tradicí v oblasti veřejné dopravy přijme šikovného kolegu/kolegyni na pozici TECHNIK - ELEKTRO (AŽ 60.000 + BONUS)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky ohledně servisu vozidel
  • Přijímání reklamací, objednávky náhradních dílů
  • Diagnostika a servis vozidla
  • Komunikace s techniky
  • Administrativa spojená s předáním vozidla

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s elektro zaměření - obor Autoelektrikář výhodou
  • Vyhlášku 194/2022 Sb. (původně vyhl. 50/1978 Sb.), paragraf 6
  • Praktické zkušenosti se servisem a opravami elektrických částí automobilů, trolejbusů, aj.
  • Komunikativní a samostatnou osobnost
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • ŘP sk. B podmínkou, sk. D - velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Finanční růst, bonusy, prémie
  • Praha