VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vzdělání technického či chemického zaměření a působil jste jako technolog ve výrobní společnosti? Chcete získat zajímavou práci ve společnosti, která je expertem ve svém oboru? Pokud Vás láká pozice VÝROBNÍ TECHNOLOG na Vysočině, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes! Stabilní společnost s mezinárodní působností právě hledá do svého týmu kolegu na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Optimalizace výrobních procesů
  • Tvorba technologických výrobních postupů
  • Podílení se na nákupu nových strojů a zařízení
  • Vedení vzdělávání a rozvoje týmu pracovníků
  • Správa technologické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo chemickotechnologického směru
  • Základní znalost AJ
  • Praxi na pozici technolog
  • Znalost LEAN výhodou
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Významnou pomoc při stěhování
  • Možnost vzdělávání a odborného růstu
  • Místo výkonu práce: Vysočina