OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte obchodního ducha a vynikající vyjednávací schopnosti? Upřednostňujete samostatnou a zodpovědnou práci? Hledáte práce, kde si můžete ovlivnit svůj výdělek? Pak je tato pozice určena právě Vám! Společnost s dlouholetou tradicí rozšiřuje svůj tým o pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – OBRÁBĚNÍ (od 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o ty stávající
  • Vedení obchodních jednání, komunikace ohledně realizace zakázky
  • Mapování aktivit konkurence a sledování aktuálních trendů na trhu
  • Reportování nadřízeným

Co požadujeme?

  • Obchodní myšlení a aktivní přístup k práci
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Vzdělání strojírenské směru výhodou nikoli podmínkou
  • Znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní rodinné společnosti
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Možnost home office (3 dny v týdnu)
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.