BACKUP ADMINISTRÁTOR S AJ

Láká vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete uplatnit své zkušenosti a máte komunikativní angličtinu? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis ještě dnes! BACKUP ADMINISTRÁTOR S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť
  • Konfigurace, monitoring a řešení problémů
  • Účast na nových projektech
  • Implementace řešení

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti se správou NetApp, Data Protector nebo Backup Exec
  • Znalost serverových produktů Microsoft Windows
  • Schopnost práce v týmu, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a notebook i pro osobní užívání

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.