TECHNICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte zázemí stabilní společnosti? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Ovládáte anglický jazyk? Pak je tato pozice právě pro Vás! Významná strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici TECHNICKÝ NÁKUPČÍ (20-37.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vyjednávání s dodavateli o termínech a cenách dodávek
  • Vyhledávání nových dodavatelů a hodnocení těch stávajících
  • Spolupráce s technickým oddělením společnosti
  • Příprava a realizace výběrových řízení
  • Řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou)
  • Praxi v oblasti nákupu
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • ŘP skupiny B
  • Komunikativnost a dobré vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Vysočina - okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.