TECHNICKÝ PRACOVNÍK KVALITY

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Vystudoval jste střední školu elektrotechnického zaměření? Máte vyhlášku 50sb. § 6? Rád se učíte novým věcem? Jste absolventem a chcete rozšířit své obzory v oblasti elektrotechniky pod záštitou prestižní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáty na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK KVALITY.

Pracovní náplň

  • Spolupráce při stanovení nápravných opatření
  • Analýza vad finálních výrobků a vstupních materiálů
  • Spolupráce při řešení zákaznických reklamací
  • Evidence a vyhodnocování nákladů na nápravná opatření

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oblasti elektra
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Platnou vyhlášku 50sb. §6

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí