SAMOSTATNÁ/HLAVNÍ ÚČETNÍ

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte víceletou praxi v účetnictví ve výrobní společnosti a zkušenost s vedením týmu pracovníků? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: "SAMOSTATNÁ/HLAVNÍ ÚČETNÍ"

Pracovní náplň

  • Zpracování kompletní účetní agendy
  • Vedení týmu pracovníků
  • Kontrola faktur a DPH
  • Zpracování pravidelných účetních závěrek
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Víceletou praxi na pozici účetní ve výrobní společnosti
  • Znalost ČÚS a daňové legislativy
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Atraktivní bonusy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání

  • Místo pracoviště: Blanensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.