RENTGENOLOG

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Zaměřujete se na oblast radiologie? Můžete se pochlubit zkušenostmi v této oblasti? Hledáte nové pracovní uplatnění, které Vám nabídne něco víc? Už nehledejte, máme pro Vás přesně to, co hledáte! Soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje špičkovou specializovanou lékařskou péči, hledá do svých řad posilu na pozici: RENTGENOLOG (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • provádění vyšetření pacientů
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiologie
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • ubytování v areálu zdravotnického zařízení
  • možnost odborného i osobního růstu
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj