LÉKAŘ - INTERNISTA/DIABETOLOG OLOMOUC (80 - 110.000 KČ)

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste zkušený lékař/ka Internista/Diabetolog? Připojte se k našemu týmu v moderní úspěšné mezinárodní společnosti, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči. Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete mne svůj životopis a já se Vám v krátké době ozvu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Poskytování péče pacientům na diabetologickém oddělení
  • Spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • Doktorát z oboru medicíny a platnou lékařskou licenci v České republice
  • Specializaci v oblasti diabetologie
  • Praxi v oboru
  • Schopnost efektivní komunikace s pacienty a týmové spolupráce
  • Aktuální znalost nejnovějších postupů v diabetologii
  • Zájem o práci v Olomouci

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost i zkráceného úvazku dle dohody
  • 5 týdnů dovolené + další dny volna
  • Dotované stravování + příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy
  • Multisport kartu
  • Pomoc při relokaci
  • Lokalita: Olomouc