TESTER SOFTWARE

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s psaním automatických testů a baví Vás? Jsou pro Vás technické problémy výzvou? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v AJ ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Automatické testování bankovních aplikací
  • Vytváření testů a jejich dokumentace
  • Vyhledávání chyb a jejich následný reporting
  • Dokumentace výsledků
  • Zodpovědnost za kvalitu

Co požadujeme?

  • Zkušenost s automatizovaným testováním alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Flexibilita a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na MHD a penzijní připojištění
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • Stravenky atp.

  • Lokalita: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.