PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Umíte výborně anglicky? Láká Vás zázemí rozvíjející mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mladá perspektivní společnost se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým o zkušeného Nákupčího

Pracovní náplň

  • Vyřizování objednávek od zavedených dodavatelů
    po celém světě
  • Koordinace a řízení projektů
  • Vyjednávání ceny
  • Průběžné sledování skladových zásob
  • Zajišťování přepravy
  • Služební cesty po ČR i do zahraničí (Holandsko, Čína)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost technické dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí mladé rozvíjející se společnosti s mezinárodním působením
  • Každodenní komunikace v angličtině
  • Odborné vzdělávání (kurzy)
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Navíc týden dovolené

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.