DISPEČER MEZINÁRODNÍ DOPRAVY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

Máte praxi na pozici dispečera mezinárodní kamionové dopravy?? Jsou Vaše komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni? Pak hledáme právě Vás!!!! DISPEČER MEZINÁRODNÍ DOPRAVY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Koordinace jízd kamionů a nákladních automobilů v mezinárodní dopravě
  • Komunikace s řidiči a plánování jejich jízd
  • Plánování nakládek a vykládek
  • Hodnocení řidičů
  • Ověřování spokojenosti
  • Komunikace s klienty - řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe jako dispečer mezinárodní kamionové dopravy podmínkou
  • Znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce v moderním prostředí
  • Zázemí silné a prosperující firmy
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj