QUALITY ENGINEER - BRNO - MĚSTO

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Baví Vás oblasti kvality a jste zvyklý na komunikaci se zákazníky? Jste samostný a flexibilní člověk, který ovládá anglický jazyk? Hledáte práci ve stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pokud Vás tato slova oslovila, neváhejte a co nejdříve nám zašlete svůj aktuální životopis! Mezinárodní společnost přijme schopného kandidáta/ku na pozici QUALITY ENGINEER BRNO (35 - 40.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Koordinace nápravných opatření v rámci systému zákaznické kvality
  • Zajišťování neustálého zlepšování v rámci systému zákaznické kvality
  • Vyhodnocování zákaznické kvality
  • Reporting vedoucímu oddělení kvality
  • Úzká spolupráce s oddělením technologie a také napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Praktické zkušenosti v oddělení kvality
  • Prokazatelné znalosti nástrojů kvality
  • Anglický jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilní a komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou práci v uznávané mezinárodní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Řadu školení a profesní růst
  • Lokalita: Brno - město