SPECIALISTA IT PODPORY (ANGLIČTINA & ŠVÉDŠTINA)

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí úspěšné nadnárodní společnosti? Láká Vás oblast IT a cítíte se v ní jako ryba ve vodě? Jste komunikativní a hovoříte anglicky a švédsky? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

    • Řešení technických problémů
    • Podpora firemních zákazníků
    • Denní komunikace v angličtině a švédštině
    • Práce s interní databází

Co požadujeme?

    • SŠ vzdělání technického směru a zájem o IT
    • Komunikativní znalost angličtiny a švédštiny
    • Analytické myšlení a prozákaznický přístup
    • Schopnost řešit problémy
    • Časová flexibilita

Co nabízíme?

    • Finanční bonus formou 13. platu
    • Týden dovolené navíc
    • Plně hrazené stravenky
    • Sick days a Flexipasy
    • Příspěvek na penzijní připojištění

    • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.