FRONTEND VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s Frontend vývojem? Pracujete s Javascriptem a Angularem? Chcete pracovat na zajímavém mezinárodním projektu? Pak je tato nabídka přímo pro Vás! FRONTEND VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Vývoj funkcionalit v Javascriptu
  • Podíl na vývoji řešení pro studentskou ID kartu
  • Komunikace se zahraničními týmy
  • Občasné vycestování do USA

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oblasti IT
  • Praxe v rámci vývoje klientské části – alespoň 2 roky
  • Znalost HTML, CSS, Angular
  • Znalost ASP.NET výhodou
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň

Co nabízíme?

  • Zajímavou a pestrou práci v oblasti IT
  • Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo práce: Brno