REFERENT NÁKUPU S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte uplatnění v oblasti nákupu u výrobní společnosti? Jsou komunikativnost a spolehlivost Vašimi silnými stránkami? Umíte hovořit anglicky a tvorba tabulek v Excelu pro Vás nejsou problém? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Silná nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici REFERENT NÁKUPU S ANGLIČTINOU (od 20.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za stav zásob materiálu na skladě
  • Nákup potřebného materiálu pro pokrytí výroby
  • Analýza plánování
  • Vyřizování objednávek nákupu materiálu
  • Získávání informací o stavu dodávek materiálu
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Angličtina – aktivní znalost
  • MS Excel – pokročilý uživatel
  • Schopnost určování priorit
  • Systematičnost a pečlivost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (odměny, bonusy)
  • Finanční příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Nadstandardní počet dní dovolené
  • Příspěvek na stravování a dojíždění
  • Místo výkonu práce: Mikulovsko