PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (AUTOMOTIVE)

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

Máte smysl pro správné investice? Je vám blízké výrobní prostředí mezinárodní firmy? Chcete uplatnit svůj potenciál při projektovém řízení? Pak máme práci přímo pro Vás! Mladá výrobní automotive společnost hledá pro svůj tým posilu na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (AUTOMOTIVE)

Pracovní náplň

  • Vytváření projektů pro investiční zakázky
  • Přípravné práce - specifikování požadavků na stroje a zařízení v rámci týmu
  • Péče o stávající dodavatele (komunikace v AJ)
  • Vyhledávání nových obchodních partnerů
  • Vyhodnocování efektivity výroby a zavádění inovací
  • Zajištování bezpečnosti strojů

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Praxe v řízení průmyslové výroby výhodou
  • Komunikativní anglický jazyk (B2)
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost s programy CAD a Inventor jako plus
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Znalost metody řízení LEAN
  • Technicko - ekonomické myšlení

Co nabízíme?

  • Jazykové a odborné kurzy
  • Práci s moderními technologiemi
  • Služební cesty do zahraničí
  • Odpovídající mzdu
  • Získání zkušenosti v projektovém řízení
  • Práci pro stabilní výrobní firmu
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.