PRACOVNÍK VÝVOJE LEPIDEL – ABSOLVENTI!

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Jste absolventy VŠ oboru chemického nebo chemicko-technologického a hledáte atraktivní uplatnění v oblasti vývoje? Komunikujete anglickým jazykem a láká Vás samostatná kreativní práce? Rádi byste se podíleli na vývoji lepidel pro polygrafický průmysl? Chcete se stát členem týmu odborníků, kteří se mohou pyšnit viditelnými výsledky? Zašlete nám svůj životopis, jste pro nás tím pravým kandidátem! Ambiciózní a úspěšná česká firma s významným postavením na trhu do svých řad hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PRACOVNÍK VÝVOJE LEPIDEL – ABSOLVENTI! (20 - 28.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Samostatná práce na vývoji lepidel
  • Laboratorní činnost v malém týmu
  • Vedení vývojové dokumentace
  • Jednání s dodavateli surovin a odběrateli
  • Účast na jednání s obchodníky

Co požadujeme?

  • VŠ chemického směru PODMÍNKOU
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Samostatný a kreativní přístup k práci
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Zkušenosti z oblasti vývoje VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Atraktivní práce na HPP vhodná pro absolventy
  • Zajímavé finanční ohodnocení + odměny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina