PROJEKTOVÝ SIX SIGMA SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti z oblasti kvality ideálně s vedením SIX SIGMA projektů? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Pokud je Vaším cílem nadále profesně růst a rozvíjet se, neváhejte a kontaktujte nás! Významná mezinárodní automotive společnosti hledá kolegu s výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi na pozici: PROJEKTOVÝ SIX SIGMA SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Vedení, hodnocení a rozvoj Six Sigma projektů
  • Využití strategie řízení Six Sigma a nástrojů kvality TS 16949 (FMEA,SPC, 8D, ...)
  • Vyhodnocování možností ke zlepšení v rámci celého výrobního procesu
  • Návrh/transformace procesů a procesních řešení
  • Identifikace překážek v projektech a procesech
  • Poskytování podpory a školení ostatním útvarům společnosti
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – ideálně technického zaměření
  • AJ na pokročilé úrovni (min. B2)
  • Zkušenosti s řízením projektů, znalost metodiky Lean Six Sigma
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, kreativní a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti s možností využití moderních technologií
  • Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
  • Příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
  • Možnost dalšího osobního a pracovního rozvoje
  • Motivující balíček bonusů – motivující finanční ohodnocení včetně bonusů, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění