VEDENÍ PEDIATRIE V NEMOCNICI

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste zkušeným pediatrem s otevřeným přístupem k novým příležitostem? Jste považovaná/ý za spolehlivého a schopného lékaře, máte přirozenou autoritu i organizační talent? Pak právě Vás bychom rádi zařadili do výběrového řízení! Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o vedoucí pozici v přátelském kolektivu pediatrického oddělení nemocnice: VEDENÍ PEDIATRIE V NEMOCNICI

Pracovní náplň

  • Vedení dětského oddělení v nemocnici
  • Zodpovědnost za fungování menšího týmu lékařů
  • Ambulantní i lůžková péče o děti od 6 měsíců do 19 let.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Praxe v oboru pediatrie
  • Atestace II. stupně nebo specializovaná způsobilost
  • Řídící schopnosti
  • Organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Motivační platové ohodnocení
  • Finanční bonusy
  • Práci v moderním, pěkném prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání
  • Vhodné i pro relokaci – možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.