INŽENÝR MATERIÁLŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru materiálové inženýrství se zaměřením na polymery? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, nebojíte se cestovat a chcete se rozvíjet prostřednictvím zahraničních stáží? Jste komunikativní osobnost, která se zajímá o vývoj a chce být součástí nových projektů? Zašlete nám životopis. Mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastů, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici materiálového inženýra.

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů při výrobě plastů
  • Implementace nových receptur
  • Mechanické, termické a spektrometrické analýzy vzorků
  • Testování a vyhodnocování receptur a výsledných produktů
  • Možnost vedení nových projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti materiálového inženýrství
  • Pokročilou znalost AJ
  • Ochotu cestovat
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Účast na nových projektech
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.