FINANČNÍ KONTROLOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rádi pracujete s čísly a daty? Práce v Excelu vám není cizí a umíte plynně anglicky? Chcete pracovat v účetním oddělení mezinárodní společnosti? Potom zašlete svůj životopis ještě dnes! FINANČNÍ KONTROLOR (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • sledování a vyhodnocování ziskovosti společnosti
  • sledování nákladů společnosti, spolupráce na řízení výrobních kalkulací
  • vyhotovování účetních výkazů a statistických výkazů
  • účast na interních a externích auditech společnosti
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • velmi dobrou znalost AJ – slovem i písmem
  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomický směr
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky, znalost účetních procesů
  • pokročilou znalost zejména Excelu (kontingenční tabulky)
  • pečlivost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • cafeterie

    Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.