OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ TRH

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jste obchodník tělem i duší a lákají Vás zahraniční trhy? Mluvíte anglicky a rusky a rádi byste jazyky uplatnili ve své práci? Jste komunikativní, flexibilní a ambiciózní? Chtěli byste být součástí týmu profesionálů, kterým záleží na jejich práci a mohou se pyšnit viditelnými výsledky? Pokud si myslíte, že právě Vy jste člověkem, kterého hledáme, potom neváhejte a ucházejte se o tuto atraktivní pozici: OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ TRH (40 – 60.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zahraniční obchody společnosti
  • Akvizice nových zákazníků v zahraničí
  • Péče a podpora pro stávající zákazníky
  • Zodpovědnost za marketingové kampaně a B2B
  • Reprezentace společnosti na obchodních jednáních
  • Plánování vlastních služebních cest
  • Sledování trendů v rámci trhu a přehled o konkurenci

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (ekonomický nebo technický směr)
  • Praxe z oblasti prodeje (zahraniční obchod výhodou)
  • Anglický a ruský jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost vést obchodní jednání
  • Tah na branku a obchodního ducha
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní kancelář
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Prostor pro osobní i kariérní růst
  • Možnost dalšího vzdělávání se

  • Místo pracoviště: Moravskoslezský kraj