VEDOUCÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte víceletou praxi v účetnictví a zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost uplatnit své znalosti na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování účetní agendy
  • vedení týmu pracovníků
  • kontrola dodavatelských/odběratelských faktur
  • zpracování podkladů a kontrola DPH
  • příprava periodických/ročních závěrek
  • odsouhlasení pohledávek a závazků
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi na pozici hlavní/samostatné účetní ve výrobní společnosti
  • velmi dobrou znalost ČÚS a orientaci v daň. zákonech
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • znalost MS Office (především Excel)
  • loajálnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • velmi dobré analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí prestižní nadnárodní společnosti
  • velmi příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • příspěvek na stravování
  • možnost odborného rozvoje a vzdělání

  • místo pracoviště: Blanensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.