ELEKTROKONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Jste vzdělaní v oblasti elektrotechniky a zajímá Vás práce na pozici konstruktéra? Máte zkušenosti s 3D modelováním v Autodesk Inventoru? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě na Vás! Mezinárodní výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROKONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • Podrobné zaškolení na pracovní pozici
  • 3D konstrukce elektrických zařízení
  • Zpracování návrhů a modelů 2D, 3D
  • Příprava kusovníku a evidence dat
  • Spolupráce s dalšími technickými odděleními
  • Tvorba výkresové dokumentace a schémat

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Praxi min. 3 roky s konstrukcí elektrických zařízení
  • Zkušenosti s konstrukcemi točivých strojů výhodou
  • Znalost 3D modelování (Autodesk Inventor)
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Ochota dalšího vzdělávání, práce s kolegy

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Možnost odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na připojištění
  • Vzdělávání a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.